Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Rodzinnie i ekologicznie w Gminie Dźwierzuty

2013-08-20 07:51:05 (ost. akt: 2013-08-20 08:42:28)

Letnia sobota w Gminie Dźwierzuty upłynęła pod znakiem zabawy na świeżym powietrzu. W sobotę, 17 sierpnia, mieszkańcy i turyści uczestniczyli w Wakacyjnym Pikniku Rodzinnym w Łupowie oraz w Pikniku Ekologicznym w Jeleniowie.

W sobotę, 17 sierpnia, w Łupowie odbył się Wakacyjny Piknik Rodzinny. Na uczestników pikniku czekały występy zespołów RAJKA oraz DANCE CHILIDERKI, liczne rodzinne gry i konkursy oraz zabawa taneczna z zespołem AKORD.
Piknik w Łupowie od lat gromadzi całe rodziny, które przyjeżdżają do mieszkańców sołectwa z Polski i zagranicy. W tym roku nie było inaczej. Uczestników pikniku kusiły domowe wypieki gospodyń Łupowa oraz rodzinna atmosfera. Gośćmi specjalnymi byli Wójt Gminy Dźwierzuty Czesław Wierzuk oraz Wicestarosta Powiatu Szczycieńskiego Sylwia Jaskulska. Zabawa, na którą przybyli mieszkańcy z okolicznych miejscowości, trwała do białego rana.

Również w sobotę, 17 sierpnia, w Jeleniowie odbył się Piknik Ekologiczny. Piknik rozpoczął się mszą świętą polową. Na uczestników pikniku czekały występy sygnalistów ze Strzałowa i Spychowa, zespołu tanecznego DANCE CHILIDERKI, zespołu WRZOSY, Diana Knizia oraz pokaz ratownictwa medycznego w wykonaniu Państwowej Straży Pożarnej ze Szczytna, a także gry, konkursy rodzinne i dyskoteka na trawie do północy.
Bogaty program artystyczny oraz konkursy prowadzone przez panią Halinę Orzoł cieszyły się zainteresowaniem przybyłych na imprezę.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages