Czwartek, 20 września 2018. Imieniny Eustachego, Faustyny, Renaty

6-latek szukał u sąsiadów pijanej matki

2013-11-29 11:15:52 (ost. akt: 2013-11-29 11:19:00)

Sąd rodzinny i nieletnich zadecyduje o dalszym losie 47-letniej Jolanty W. Odpowie ona również przed sądem karnym za brak opieki nad swoim małoletnim synem. Kobieta zamiast opiekować się swoim 6-cioletnim dzieckiem, pozostawiła je same w domu i poszła na piwo. Zdesperowany nieobecnością rodzica chłopiec pukał do drzwi sąsiadów. Zareagowała jedna z sąsiadek. Matka Krystiana po kilku godzinach wróciła - pijana. Teraz policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

Wczoraj po godzinie 19.00 oficer dyżurny policjantów ze Szczytna otrzymał telefoniczne zgłoszenie, z którego wynikało, że 6-cioletni chłopiec został sam w domu. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci. Ze wstępnych ich ustaleń wynikało, że dziecko pukało do drzwi sąsiadów. Jedna z sąsiadek bardzo się zdziwiła, gdy za drzwiami zobaczyła chłopca. Postanowiła zaopiekować się Krystianem, który w trakcie rozmowy powiedział jej, że jest sam w domu bo mama poszła po piwo. Przed godziną 21.00 do domu wróciła matka dziecka, która była pijana. Krystianem zaopiekowała się sąsiadka. Natomiast o dalszym losie 47-letniej Jolanty W. zadecyduje sąd rodzinny i nieletnich. To jeszcze nie koniec konsekwencji prawnych jakie poniesie kobieta. Odpowie ona również przed sądem karnym za pozostawienie małoletniego Krystiana bez opieki. Grozi jej za to kara grzywny albo kara nagany.

Policjanci przypominają:

Kto, mając obowiązek opieki lub nadzoru nad małoletnim do lat 7 albo nad inną osobą niezdolną rozpoznać lub obronić się przed niebezpieczeństwem, dopuszcza do jej przebywania w okolicznościach niebezpiecznych dla zdrowia człowieka podlega karze grzywny albo karze nagany.


Do poczytania:Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste.
Swoją stronę założysz klikając na szczytno.wm.pl w ramkę " ZAŁÓŻ PROFIL ", która znajduje się w prawym, górnym rogu strony.
Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij tutaj
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. dziecko #1257353 | 178.56.*.* 29 lis 2013 18:52

    16 dni Przeciw Przemocy Wobec Kobiet

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages