Czwartek, 19 lipca 2018. Imieniny Alfreny, Rufina, Wincentego

Mają świetlicę wiejską

2014-01-02 11:39:42 (ost. akt: 2014-01-02 11:40:26)

W Dźwierzutach przy ul. Szczycieńskiej otwarto świetlicę wiejską. Jak mówili samorządowcy – to wielka wartość dla mieszkańców, szczególnie w dziedzinie integracji oraz rozwoju zainteresowań.

Dzwierzuty dołączyły do zaszczytnego grona miejscowości, w których znajduje się świetlica wiejska. Dzięki inwestycji mieszkańcy będą mieli gdzie się integrować, rozwijać swoje zainteresowania, czy spotykać się przy kawie i herbacie. Znajduje się ona przy ul. Szczycieńskiej 26.
Otwarcie poprzedzono mszą, podczas której poświęcono świetlicę. Następnie władze gminy, powiatu, a nawet państwa dokonały uroczystego przecięcia wstęgi. Następnie samorządowcy zabrali głos omawiając etapy powstawania świetlicy.
Kolejnym punktem była część artystyczna w wykonaniu uczniów z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Dźwierzutach, którzy wprowadzili zebranych w tematykę świąteczną. W karnawał wszystkich zebranych wprowadził zespół Wrzosy, który wykonał swoje szlagiery. Przygotowano również poczęstunek dla uczestników uroczystości. - Sądząc po frekwencji i dobrej zabawie świetlica powinna cieszyć się zainteresowaniem okolicznych mieszkańców – kwituje wójt.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Mal #1284018 | 83.9.*.* 2 sty 2014 12:33

    ...Nareszcie - dobry ruch. Teraz niech coś się zacznie w niej dziać i będzie super ;).

    Ocena komentarza: warty uwagi (3) ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages