środa, 17 października 2018. Imieniny Antonii, Ignacego, Wiktora

Karnawałowe spotkania ze św. Mikołajem

2015-02-11 10:58:41 (ost. akt: 2015-02-11 10:59:56)

Autor zdjęcia: GOK

W Olszewkach i w Stankowie odbyły się karnawałowe spotkania ze św. Mikołajem. Podczas imprez dzieci ze wsi Olszewki i Stankowo nie tylko wspólnie bawiły się, ale również otrzymały z rąk Mikołajów ze Stankowa i Olszewek prezenty.

Imprezy zostały zorganizowane z inicjatywy radnego gminego pana Dariusza Pióro i sołtysów wsi pani Agnieszki Kowalewskiej (Olszewki) oraz pana Zdzisława Samborskiego (Stankowo). Uczestnicy mogli wziąć udział w konkursach i wspólnie spędzić czas przy muzyce (oprawa muzyczna Sławomir Gutysz i Bogdan Szmigiel). A mogło tak się stać dzięki wsparciu Pani wójt Gminy Dźwierzuty Marianny Szydlik i przewodniczącego Rady Gminy Dźwierzuty Pana Arkadiusza Noska. Ponadto w Olszewkach tego samego wieczoru z inicjatywy młodzieży odbył się również wieczorek taneczny pod patronatem pana Dariusza Pióro (bardzo udany!).

Za pomoc w organizacji imprez oraz w zakupie prezentów i nagród za udział w konkursach dziękujemy również: Pani Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Dźwierzutach Danucie Kuchcińskiej, Danucie Gutysz, Amelii Samborskiej, Barbarze Samborskiej, Emilii Kocińskiej, Elżbiecie Jeziorek, Danucie Sałka, Zbigniewowi Kocińskiemu, Piotrowi Kowalewskiemu, Wioletcie Pióro, Witoldowi Kowalewskiemu (Zakład Usług Leśnych), Wiesławowi Wojciechowskiemu, młodzieży ze wsi Olszewki Bartoszowi Pióro, Roksanie Kowalewskiej, Andżelice Święcickiej, Oldze Jawoszek oraz rodzicom, babciom i dziadkom dzieci ze wsi Stankowo i Olszewki. Największe podziękowania należą się dzieciom za stworzenie miłej atmosfery i wspaniałą zabawę.

Organizatorzy: Agnieszka Kowalewska, Dariusz Pióro, Zdzisław Samborski

Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. 

Swoją stronę założysz TUTAJ ".

Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna

Polub nas na Facebooku:

Źródło: GOKSiR

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages