Piątek, 14 grudnia 2018. Imieniny Alfreda, Izydora, Zoriny

Dzień Matki w GOK

2015-05-27 09:51:59 (ost. akt: 2015-05-27 14:21:09)

Wczoraj w sali widowiskowej Domu Kultury w Dźwierzutach odbył się uroczysty Dzień Matki. Dzieci uczestniczące na zajęciach w GOKu wystawiły przedstawienie "Moja Mama jest najlepsza", oraz skecz mówiący o pracy w TV Publicznej.

Miłym akcentem przedstawienia "Moja mama jest najlepsza" z udziałem dzieci był pokaz najnowszych układów tanecznych. Po występie zaproponowano zabawne konkursy dla wszystkich mam i ich pociech polegających m.in. na rozpoznaniu swojego dziecka ukrytego w ekologicznym stroju, przyklejeniu jak najwięcej piegów na twarzy dziecka itp.
Po części widowiskowej dla licznie zgromadzonych w tym dniu mam zaprezentował się na scenie jednoosobowy bend "YANKO KAPELA" w osobie Janusza Ałaja.
Dodatkową atrakcją wieczoru było wręczenie dla wszystkich kobiet Certyfikatów ,,SUPER MAMY", a dzieci mogły podziękować za wszystko co dla Nich zrobiły i robią. Wszystkie Mamy były pełne uznania dla swoich pociech. Wierszyk o Mamie zadedykowała Oliwia Grzejka. Podziękowań, barw i pochwał tego dnia nie brakowało.
Dzieci występujące w przedstawieniu: WERONIKA KUKOWSKA , MARLENA JAKUBIAK , PAULA KULISZ, ANDZELIKA I OLIWIA GRZEJKA , DOMINIKA I PATRYCJA SOBOCIŃSKIE.

Organizatorem przedsięwzięcia była Anna Wejchhaus, instruktorka z Gminnego Ośrodka Kultury w Dźwierzutach — Dziękujemy wszystkim Mamom za liczne przybycie, a dzieci zapraszamy na dyskotekę z okazji DNIA DZIECKA.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Ola #1749972 | 213.199.*.* 8 cze 2015 17:03

    To chyba był Dzień Babci i Dziadka, patrząc na zdjęcia albo Święto Wrzosów.

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages