Wtorek, 11 grudnia 2018. Imieniny Biny, Damazego, Waldemara

Dni Rodziny w Szkole Podstawowej w Rumach

2015-06-24 19:45:39 (ost. akt: 2015-06-24 19:51:00)

Autor zdjęcia: Agata B.

Już na wstępie dobry humor zebranym zapewnili uczniowie, prezentując dwa skecze: "Współczesna rodzinka" oraz "O Kopciuszku inaczej". Następnie duże emocje towarzyszyły uczestnikom[mini - zawodów strażackich zorganizowanych przez miejscową Ochotniczą Straż Pożarną.

Wielkie zaangażowanie oferowali też swoim pociechom rodzice, którzy wzięli udział w potyczkach rodzinnych. Tu tradycja ustąpiła miejsca nowoczesności: mamy na czas wbijały gwoździe w pień, a zadaniem tatusiów było jak najszybciej spakować zakupy do bardzo małej i cienkiej reklamówki - śmiechu było co niemiara.
Potem wszystkie dzieci chętnie uczestniczyły w konkursach i zabawach oraz rozegrały mecz w piłkę nożną.
Dodatkową atrakcję stanowił tzw. "Biały namiot", w którym można było zmierzyć ciśnienie i porozmawiać z paniami pielęgniarkami o profilaktyce zdrowotnej.
Uczestnicy imprezy przez cały czas mogli kosztować wyśmienitych ciast oraz pieczonych kiełbasek.
Całe przedsięwzięcie było możliwe dzięki zaangażowaniu dzieci, nauczycieli i rodziców, a także licznych sponsorów.
Wsparli nas: Nadleśnictwo Wipsowo, Państwo Jarząbek, Lorenz, Dobrowolscy, Piekarnia Dźwierzuty, Stołówka "Miś", Hurtownia "Wipsór", Szkoła Językowa MULTIENGLISH ze Szczytna, Miejskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej, Gminna Komisja do spraw rozwiązywania Problemów alkoholowych oraz osoby prywatne.
Wszystkim serdecznie dziękujemy i zapraszamy za rok!

Na Dniach Rodziny gościli: wójt Gminy Dźwierzuty pani Marianna Szydlik, dyrektor GOKSiR w Dźwierzutach pani Danuta Kuchcińska, sołtys Sąpłat pani Aurelia Lorenz, Sołtys Rum pani Kamila Świderska, Radny Gminy Dźwierzuty pan Tomasz Witczak oraz panie z Rady Sołeckiej Rum.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. [url=mailto:i.hrywna@gazetaolsztynska.pl] Pomogę: Igor Hrywna/url]

Polub nas na Facebooku:

Ten tekst napisał dziennikarz obywatelski. Więcej tekstów tego autora przeczytacie państwo na jego profilu: Szczytno

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages