środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Tanecznie i śpiewająco w Olsztynie

2015-10-06 09:31:58 (ost. akt: 2015-10-06 12:26:12)

To był wesoły i roztańczony weekend uczestników zajęć Gminnego Ośrodka Kultury w Dźwierzutach. Dzieci pod kierunkiem instruktorki Anny Weichhaus wzięły udział w festynie pt. "Baw się razem z nami", który odbył się w Olsztynie.

Dzieci z Dźwierzut zostały zaproszone przez radę osiedla "Podleśna" oraz radę pedagogiczną SP z Olsztyna do udziału w festynie pt. "Baw się razem z nami".
Występ dzieci był bardzo udany. Za swój występ zostały nagrodzone gromkimi brawa oraz gadżetami. Za szałowy występ taneczny "Let's twist again" nagrodzeni zostali: Kacper Kowalczyk, Ewa Samsel, Patrycja Kowalczyk, Justyna Kozłowska, Marlena Jakubiak, Dominika Sobocińska, Patrycja Sobocińska, Sandra Płóciennik, Sylwia Samsel, Wiktoria Kłusek, Paula Kulisz, Michasia Kwiatkowska.
Za "profesjonalne" wykonanie znanych utworów nagrodzono: Wiktorię Kłusek – "Wymarzona", "Za każdy uśmiech", Dominikę Sobocińską i Marlenę Jakubiak - "Być kobietą", Dianę Knizia – "Sen o Warszawie" oraz Zuzię Majewską "La, la, la, la" Ewy Farny.
Dzieci świetnie spędziły czas, integrując się z innymi grupami rówieśników.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages