środa, 16 października 2019. Imieniny Ambrożego, Florentyny, Gawła

Dozorca podebrał prawie 30 tysięcy

2016-02-28 11:14:18 (ost. akt: 2016-02-28 11:26:45)

Autor zdjęcia: pixabay.com

Pewnien dozorca swoje długi postanowił spłacić pieniędzmi, firmy której majątku pilnował. Nie musiał się nawet włamywać. Po prostu brał klucz z portierni.

Szczycieńscy policjanci zajęli się kradzieżą w jednym z urzędów w Szczytnie. Ktoś ukradł tam z pomieszczenia, gdzie mieścił się punkt ubezpieczeniowy 300 złotych. Policjanci wstępnie usatlili, że sprawca od pewnego czasu, przy pomocy oryginalnego klucza wchodził do punktu ubezpieczeniowego. Jego łupem były niewielkie kwoty pieniędzy do 300 złotych. W sumie pokrzywdzony w ten sposób stracił blisko 30 tysięcy złotych.

Pracujący nad sprawą kryminalni jeszcze tego samego dnia ustali sprawcę tych kradzieży z włamaniem. Okazał się nim mieszkaniec Dźwierzut, który był zatrudniony w urzędzie jako dozorca. W trakcie przeszukania mężczyzny policjanci zabezpieczyli 300 złotych, które wcześniej ukradł. 39-latek nie kwestionował swojej winy. Swoje zachowanie tłumaczył tym, że pieniądze były mu potrzebne m.in. na oddanie długu. Resztę gotówki wydawał na własne potrzeby, takie jak papierosy i alkohol.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
 Problem z założeniem profilu? Potrzebujesz porady, jak napisać tekst? Napisz do mnie. Pomogę: Igor Hrywna
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages