Czwartek, 22 sierpnia 2019. Imieniny Cezarego, Marii, Zygfryda

Z Policją czują się bezpiecznie

2017-01-21 10:00:00 (ost. akt: 2017-01-20 09:44:24)

W ramach realizacji projektu- Bezpiecznego Tygodnia w szkole i ścisłej współpracy z Policją w dn. 16.01.2017r. do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego im. Ziemi Mazurskiej zawitali policjanci Izabela Głowacka i Rafał Sochacki z Komendy Powiatowej Policji w Szczytnie.

Funkcjonariusze spotkali się z dziećmi z grup przedszkolnych i uczniami klas I-VI. Pogadanki dotyczyły szczególnie bezpieczeństwa podczas zabaw na śniegu i lodzie, bo przecież ferie tuż, tuż . Policjanci przestrzegali małych słuchaczy przed niebezpiecznymi zabawami. Przypomnieli również zasady poruszania się po drodze oraz właściwego korzystania z internetu.
- Dzieci aktywnie brały udział w spotkaniu - mówi Małgorzata Kukowska dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Orżynach. - Już planujemy na wiosnę kolejne akcje z policją. W internecie na dzieci czyha wiele niebezpieczeństw, dlatego chcemy aby były poinformowane jak zachować się w danych sytuacjach - dodaje.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. Irl #2168685 | 2.219.*.* 26 sty 2017 18:21

    My nie bo na komendzie w Szczytnie powiedziano mi ,że matka jest sama sobie winna że okradziono matkę z dzieckiem pod obecność kuratorów policji i innych osób,nie chcieli przyjąć zgłoszenia przemocy i niszczenia mienia......

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages