środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

To była impreza! Piknik Rodzinny w Dźwierzutach za nami!

2017-05-28 16:03:02 (ost. akt: 2017-05-28 11:05:27)

Autor zdjęcia: Arch. GOK w Dźwierzutach

Frekwencja przeszła najśmielsze oczekiwania organizatorów, a atmosfera rodzinnego pikniku udzieliła się wszystkim obecnym. Widać to było chociażby po uśmiechniętych twarzach dorosłych i dzieci, którzy chyba przypomnieli sobie jak to było fajnie być dzieckiem.

Piknik rozpoczął się mszą w intencji rodzin. Po niej wszyscy chętni, a jak się okazało było ich kilkuset, zjawili sie na placu przy remizie w Dźwierzutach, gdzie czekały na nich przygotowane przez organizatorów atrakcje. A tych nie brakowało. GOK przygotował specjalnie na tę okazje premierę bajki "O Ani, co się zmieniła". W role wcieliło się szesnastu aktorów amatorów z terenu gminy. Pracownicy urzędu, wraz z sołectwem przygotowali stoisko z ciastami, strażacy częstowali wszystkich cukrową watą i kiełbaskami oraz zapewnili dzieciakom zjeżdżalnie i kule wodne.
Na pikniku nie zabrakło kiełbasek z grilla, lodów, malowania twarzy, baloników, baniek mydlanych i konkursów dla całych rodzin.
- Wszystko dopisało - mówi z radością Adam Maliński, prezes OSP w Dźwierzutach. - I pogoda, i frekwencja, i atmosfera. Dla takich chwil warto poświęcać czas i siły.
OSP Dźwierzuty, razem z Gminnym Ośrodkiem Kultury, gminą i radą sołecką z Dźwierzut zorganizowali w niedzielę, 21 maja piknik rodzinny w ramach Warmińsko-Mazurskich Dni Rodziny.
W ostatniej chwili udało się również zaprosić żołnierzy z jednostki w Lipowcu. Ich stanowisko cieszyło się ogromnym powodzeniem. To na ich strzelnicy rozstrzygnął się konkurs, w którym do wygrania był m.in. rodzinny obiad w jednym z gospodarstw agroturystycznych na terenie gminy.
- Wspólnymi siłami zawsze możemy zrobić więcej - mówi dyrektor GOK Ewa Dolińska-Baczewska. - To kolejna wspólna impreza, którą organizujemy z OSP i sołectwem. Każda jest lepsza od poprzedniej, więc już cieszymy się na festiwal kultury słowiańskiej i pruskiej, który w tym roku planujemy na 8 lipca. Mamy nadzieję, że frekwencja będzie jeszcze wyższa niż dziś - dodaje.
Frekwencja przeszła nasze najśmielsze oczekiwania, a atmosfera rodzinnego pikniku udzieliła się wszystkim obecnym. Widać to było chociażby po uśmiechniętych twarzach doradców Mercedes-Benz Sobiesław Zasada Automotive, którzy chyba przypomnieli sobie jak to było fajnie być dzieckiem.


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (1) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

  1. bo-ruta #2257899 | 94.254.*.* 1 cze 2017 21:37

    Dlaczego te dzieciaki są takie jakieś... przestraszone?

    ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages