Czwartek, 22 sierpnia 2019. Imieniny Cezarego, Marii, Zygfryda

"Nagrody Wójta" dla uzdolnionych uczniów z Gminy Dźwierzuty

2017-09-11 12:54:09 (ost. akt: 2017-09-11 13:25:14)

Autor zdjęcia: UG Dźwierzuty

W czwartek, 31 sierpnia w Dźwierzutach odbyła się uroczystość wręczenia ,,Nagrody Wójta’’ dla najbardziej uzdolnionych uczniów z terenu gminy. Podziękowania zostały skierowane również do rodziców wyróżnionych uczniów.

Władze gminy Dźwierzuty zaprosiły do miejskiego Gminnego Ośrodka Kultury najzdolniejszych uczniów z lokalnych szkół, którzy zostali nagrodzeni. Zdolni uczniowi są tą grupą dźwierzuckiej młodzieży, która wkłada całe swoje serce i jest zaangażowana w to co robi, realizuje swoje pasje i łączy je z nauką. Nauką, która dla nich nie zawsze jest tylko obowiązkiem, ale również przyjemnością. Władze gminy zapwniały, że niezmierni cieszy ich to, że mają tak wielu wspaniałych uczniów, których mogą nagrodzić za wybitne osiągnięcia w nauce.
Dzięki wsparciu Pani Wójt, Pana Sekretarza, Prezesa Banku Spółdzielczego w Szczytnie ,Radnych naszej Gminy: Przewodniczącemu Arkadiuszowi Nosek ,Reginie Bazych, Danucie Gutysz, Annie Kotuli, Katarzynie Bartkowskiej, Andrzejowi Czechowskiemu, Robertowi Czyżykowskiemu, Jackowi Kandybowicz, Dariuszowi Pióro, Sebastianowi Orłowskiemu, Pawłowi Wyszyńskiemu oraz Pani Karolinie Orzoł nagrodzonych zostało 22 najlepszych uczniów za wzorowe zachowanie, wysoką średnią ocen oraz bardzo wysokie wyniki sportowe.
Wszystkim uczniom życzymy sukcesów w nowym roku szkolnym!


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages