środa, 23 października 2019. Imieniny Edwarda, Marleny, Seweryna

Pani Lotta Dorow obchodziła 101 urodziny!

2017-09-23 12:16:10 (ost. akt: 2017-09-23 12:19:51)

Autor zdjęcia: Arch. Zespołu Wrzosy

Życia nie mierzy się ilością oddechów, ale ilością chwil, które zapierają oddech w piersiach. Pani Lotta Dorow z miejscowości Grądy w gminie Dźwierzuty takich chwil przeżyła wiele. Były nie tylko dni piękne i radosne ale i trudne, smutne. Jednak pani Lotta zawsze z optymizmem patrzyła w przyszłość. I chyba jest to recepta na długowieczność, bo dostojna jubilatka skończyła właśnie 101 lat!

Papież Jan Paweł II w „Liście do ludzi w podeszłym wieku” pisał „Cechą cywilizacji prawdziwie ludzkiej jest szacunek i miłość do ludzi starych, dzięki którym mogą oni czuć się żywą częścią społeczeństwa”. Recepta na długowieczność pani Lotty jest prosta: niczego sobie w życiu nie odmawiać, nie stosować żadnych diet i z optymizmem patrzeć w przyszłość.
— Wszystko jeść na co oczy mają chęć, pracować, ruszać się i żyć w spokoju, bez stresów i nerwów — mówi dostojna Jubilatka. — Cieszę się, że wiele osób wciąż o mnie pamięta. Lubię jak zespół Wrzosy mnie odwiedza. Śpiewamy razem skoczne piosenki — opowiada.
Taki jubileusz to okazja doniosła i niecodzienna. 101 lat to piękny czas, który nacechowany jest szczególną wartością, na którą składają się lata naznaczone blaskiem i trudem życia codziennego. To czas, w którym można nagromadzić mnóstwo cennych doświadczeń i mądrości życiowych. To przeogromna skarbnica drogocennych rad i wskazówek, z których korzystało wiele osób.
— To piękny wiek, który niewielu ludziom jest dany —mówi Bogumiła Siedlecka kierownik Zespołu "Wrzosy". — Od wielu lat przyjaźnimy się z panią Lottą, odwiedzamy ją i umilamy czas swoim śpiewaniem. Pomimo swojego wieku jest wciąż radosna i bije od niej niezwykłe ciepło. Pani Lotta ma też wspaniałą opiekunkę - panią Jadwigę Jurczyk, która dba o nią jak o matkę. Drogiej naszemu sercu Jubilatce życzymy dużo zdrowia i szczęścia — dodaje.

Redakcja Naszego Mazura z okazji 101 urodzin składa Pani Lottcie najserdeczniejsze życzenia zdrowia i wszelkiej pomyślności na dalsze lata!


Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: Kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages