Czwartek, 22 sierpnia 2019. Imieniny Cezarego, Marii, Zygfryda

Doroczne Spotkanie Darczyńców i Dobrodziejów

2017-12-24 15:14:31 (ost. akt: 2017-12-24 00:17:16)

Autor zdjęcia: Muzeum Mazurskie w Szczytnie

W Muzeum Mazurskim w Szczytnie odbyło się Doroczne Spotkanie Darczyńców i Dobrodziejów, podczas którego kierownik muzeum Klaudiusz Woźniak podsumował wydarzenia oraz i uhonorował darczyńców, sponsorów i donatorów.

W spotkaniu uczestniczyła pani Sylwia Jaskólska Członek Zarządu Województwa Warmińsko-Mazurskiego, Starostwo Powiatowe w Szczytnie reprezentował sekretarz Stefan Januszczyk. Zaproszeni goście skierowali wiele ciepłych słów do pracowników Muzeum, dobrodziejów i darczyńców, którzy przyczyniają się do zwiększania zbiorów oraz wiedzy na temat dziedzictwa kulturowego regionu. Po wręczeniu okolicznościowych dyplomów i zakończeniu części oficjalnej wystąpiła olsztyńska wokalistka Marta Andrzejczyk prezentując repertuar z gatunku piosenki aktorskiej, poezji śpiewanej. Wykonała również piosenki Ewy Demarczyk i Jacka Kaczmarskiego wzbogacając swój występ o własne przerywniki i wątki kabaretowe. Miłym zaskoczeniem było wystąpienie Dyrektora Biura Sejmiku Warmińsko-Mazurskiego Wiktora Marka Leyka, który podarował do muzealnego księgozbioru reprint Kancjonału Pruskiego wydanego specjalnie z okazji 500-lecia Reformacji. Spotkanie zakończyły tradycyjnie wspólne kuluarowe rozmowy w sali kafli mazurskich.

Czytaj e-wydanie
Podziel się informacją: Pochwal się tym, co robisz. Pochwal innych. Napisz, co Cię denerwuje. Po prostu stwórz swoją stronę na naszym serwisie. To bardzo proste. Swoją stronę założysz klikając " Tutaj ". Szczegółowe informacje o tym czym jest profil i jak go stworzyć: kliknij
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages