Sobota, 19 września 2020. Imieniny Januarego, Konstancji, Leopolda

III Jarmark Samku w Dźwierzutach już za nami!

2018-09-27 14:42:10 (ost. akt: 2018-09-27 14:44:01)

Autor zdjęcia: Radek Dąbrowski

Potrawy z dyni tak zachwyciły jury konkursu, że wszystkim Kołom Gospodyń Wiejskich przyznano pierwsze miejsca. Jarmark Smaku na długo zostanie w pamięci mieszkańców.

Na III Jarmarku Samku w Dźwierzutach, na którym królowała dynia przeszedł już do historii, choć wciąż wiele osób zachwyca się przygotowanymi daniami i wspaniałą organizacją imprezy.
- Dziękujemy Kołom Gospodyń Wiejskich w Linowie, Miętkich i Targowie za zabranie nas w świat wspaniałych smaków. Panie, gotujecie znakomicie - mówią organizatorzy imprezy. - Dziękujemy Dźwierzuckim Iskierkom, Zespołowi Śpiewaczemu Wrzosy, Miętkowiankom oraz paniom z KGW Targowo za występy! Dziękujemy sponsorom: BS Szczytno, Młynomag Grodzki Młyn oraz Arkadiuszowi Nosek za wsparcie finansowo-rzeczowe i nagrody. Dziękujemy Jury (Mariannie Szydlik, Arkadiuszowi Nosek i Leszkowi Kalinowskiemu) za ocenę potraw konkursowych i dodatkową nagrodę dla wszystkich KGW.
W tym roku głównym warzywem konkursu kulinarnego przeprowadzonego podczas imprezy była DYNIA! Poza konkursem Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z terenu gminy przygotowały pyszne potrawy, które wszyscy mogli spróbować! Poza tym w programie przewidziano występy artystyczne i wspaniałą atmosferę witania Jesieni.

Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (3) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Zacznij od: najciekawszych najstarszych najnowszych

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

 1. wyborca #2591363 | 83.6.*.* 29 wrz 2018 23:51

  I jeszcze jedno pytanie. Czy proces Adama krzyśkowa już się skończył, że on kandyduje. Mam prawo wiedzieć, jestem wyborcą.

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 2. co psl zrobił dla regionu? #2591362 | 83.6.*.* 29 wrz 2018 23:49

  W powiecie szczycieńskim PSL w wyborach samorządowych ukrył się w większości przypadków pod nazwami komitetów. Jak myślicie - wstydzą sie?W mojej opinii wstydzą się i udają kogoś innego. Ludzie obudźcie się, bo powiat szczycieński stał się skansenem Polski. Zagłosujcie na nowe twarze. Tym razem to wybór na 5 lat

  Ocena komentarza: warty uwagi (1) ! - + odpowiedz na ten komentarz

 3. Ja #2590247 | 188.146.*.* 28 wrz 2018 08:01

  Proszę poprawić tytuł artykułu z " samku" na " smaku "

  ! - + odpowiedz na ten komentarz

Zagraj w GRY.wm.pl

 • Goodgame Empire
 • Goodgame Big Farm
 • Goodgame Poker
 • Shadow Kings - The Dark Ages