Czwartek, 22 sierpnia 2019. Imieniny Cezarego, Marii, Zygfryda

Nudziła się, więc wymyśliła, że ktoś chce ją zabić

2018-10-28 11:00:00 (ost. akt: 2018-10-27 22:54:50)

Autor zdjęcia: Archiwum GO

Niezbyt rozsądną formę spędzania wolnego czasu wybrała 59-letnia mieszkanka gminy Dźwierzuty. Kobieta zaalarmowała policjantów twierdząc, że ktoś chce ją zabić.

Nieograniczona wyobraźnia to domena artystów. Sprawia ona, że powstają dzieła o wymiarze ponadczasowym. Bywa jednak, że wybujałą wyobraźnię należałoby trzymać na wodzy.

To zasada jakiej powinna trzymać się 59-letnia mieszkanka gminy Dźwierzuty. Kobieta w piątkową noc zadzwoniła na telefon alarmowy i poinformowała, że ktoś chce ja zabić. Zgłoszenie takiej treści nie ma prawa zostać bez natychmiastowej reakcji. Policjanci pojechali we wskazany adres gdzie miałoby dochodzić to tego tragicznego zajścia.

Na miejscu zastali 59-letnią kobietę i jej 65-letniego męża, których zachowanie na szczęście nie wróżyło żadnej tragedii. Wręcz przeciwnie, para wspólnie i zgodnie biesiadowała przy alkoholu.
Na pytanie policjantów, z jakiego powodu zaalarmowano policję, 59-latka bełkotliwie odpowiedziała, że trochę się jej nudziło i tak to sobie wymyśliła.

Konsekwencje jakie poniesie 59-latka będą na wskroś realistyczne.
Za swawolne wprowadzenie w błąd policji, kodeks wykroczeń przewiduje karę aresztu, ograniczenia wolności lub karę grzywny do 1 500 złotych.
Polub nas na Facebooku:

Zobacz także

Komentarze (0) pokaż wszystkie komentarze w serwisie

Dodaj komentarz Odśwież

Dodawaj komentarze jako zarejestrowany użytkownik - zaloguj się lub wejdź przez FB

Zagraj w GRY.wm.pl

  • Goodgame Empire
  • Goodgame Big Farm
  • Goodgame Poker
  • Shadow Kings - The Dark Ages